Wznowienie zajęć jogi

Dzień dobry,
Informuję, że od poniedziałku 18.01.2021 rozpoczną się ponownie stacjonarne zajęcia jogi w Studio w Podkowie Leśnej.
Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami zajęcia będą prowadzone w małych grupach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
Bardzo proszę aby osoby, które ćwiczyły w grudniu powróciły do swoich grup.
Osoby, które chciałyby dołączyć proszę o telefon przed przybyciem na zajęcia, będą mogły dołączyć w miarę wolnych miejsc.
Decyzję o wznowieniu zajęć podjęłam po uzyskaniu informacji z Ministerstwa Zdrowia przesłanej przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce:

Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na zapytanie dotyczące legalności działania szkół jogi, potwierdziło możliwość ich funkcjonowania również w obecnym czasie:

„Departament Prawny Ministerstwa Zdrowia informuje, że przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 2316 i 2353) nie przewidują zakazu prowadzenia działalności ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych w zakresie działalności szkół jogi.”

Od dnia 18 stycznia program MultiSport będzie ponownie aktywny i będzie można rejestrować wizyty przy pomocy karty. Wizyty będą opłacone.
Zimowy kurs jogi w Górach Izerskich został odwołany ( zamknięte hotele), zajęcia będą się więc odbywać normalnie do końca stycznia.
Sesje online we wtorki i czwartki wieczorem będą kontynuowane przez cały 2021 rok, zapraszam do zapisów.
Z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku
dla Was Wszystkich
Anna Kalicy