Rozpoczęcie zajęć jogi

Dzień dobry,
Po długiej przerwie zapraszam ponownie na zajęcia jogi w Podkowie Leśnej.
W związku z kursem w Wytwórni Ciszy 10-14.06 ( jest jeszcze kilka miejsc, zapraszam!) rozpoczniemy w poniedziałek 15.06.2020
Zajęcia w Warszawie pozostają zawieszone do września 2020.
Do dnia 9.06 będą prowadzone zajęcia online wg. planu majowego, jest on w zakładce ,,online”. Od 15.06 zajęcia online pozostaną 3 razy w tygodniu, są w ,,planie zajęć” wraz z innymi sesjami.
Zajęcia w Podkowie, które rozpoczniemy 15 czerwca będą odbywać się do 31 lipca, w sierpniu zapraszam na letnie kursy jogi nad morzem i potem jak zwykle od września do Studia w Podkowie.
W związku z epidemią podczas zajęć będą obowiązywały nowe zasady.
Osoby chore, z jakąkolwiek infekcją, z gorączką nie mogą przychodzić na zajęcia.
Na sali może być tylko 8 osób, dlatego jest więcej grup, dodatkowa poranna i wieczorna.
Aby jak najwięcej osób mogło brać udział w sesjach będzie można przychodzić tylko raz w tygodniu, tylko do jednej grupy.
W najbliższym  czasie nie będzie możliwości odpracowania utraconych zajęć, ale można je bezpłatnie odbyć na sesji online, które przygotowuję bardzo starannie i które cieszą się dużą popularnością wśród joginów. Mogą one również uzupełniać  praktykę na sali.
Nowy plan zajęć (od 15.06) jest już na stronie. Żeby zapisać się należy zadzwonić lub napisać maila. Jeśli się nie uda zapisać na wybrane zajęcia, może być zaproponowana inna sesja.
Ta sytuacja jest dla mnie niezmiernie trudna gdyż oczywiście chciałabym przyjąć na zajęcia wszystkich, proszę więc Was o zrozumienie i wyrozumiałość.
Bardzo serdecznie pozdrawiam
Anna Kalicy